Drobné novinky

Sandonorico přitahuje samé nezvyklé akce, zahráli jsme si na svatbě, kde naše zpěvačka zpívala na stromě... :D ... už se těšíme na dokumentaci a naši hudbu...

VŠE JE V POHYBU...

Sandonorico Forever in the memory of the...

Skladba Kurtizána a kněz pochází z období působení Zuzany Janišš  v melodicko/metalové kapele Desideria v letech 2008 - 2011. Sandonorico dalo této skladbě...

BANDZONE

Našimi oficiálními fanoušky se můžete stát také na zajetém serveru http://bandzone.cz/sandonorico , kde si můžete v klidu vychutnat naše 4 vymazlené singly a...

Aktuality

 

Sandonorico - dark vision

 

Vítejte na stránkách hudební skupiny SANDONORICO.

V současnosti nabízíme stálou spolupráci muzikantům.

Kdo má zájem podílet se na naší hudbě a stát se součástí kapely, kontaktujte nás na sandonorico@hotmail.cz nebo na čísle 724 73 00 66.

Nabízíme:                                                                                     

- hotové skladby
- prostor pro vlastní feeling
- studiové natáčení
- točení videoklipů
- koncerty
- příjemnou spolupráci s tahem na branku
- profesionální přístup

Očekáváme:

- dobré ovládnutí nástroje
- spolehlivost a zodpovědnost
- nadšení pro věc
- časovou prioritu pro kapelu v popředí

 

SANDONORICO je hudební projekt, založený zpěvačkou a textařkou Zuzanou Janiššovou.

V roce 2011 oslovuje Zuzana Janiššová se svou vizí skladatele a klávesistu Karla Kořínka , kdy začíná první etapa kapely. Projekt se začíná realizovat na základě jejich spolupráce a hledáním vhodných členů. Kapela se postupně formuje a vzniká tak originální hudba. V kompozicích Sandonorica lze v té době nalézt velkou žánrovou pestrost, kterou ale spojuje charakteristický zvuk utvářený souhrou rockovo-metalové sekce kapely a symfonické složky kláves a violoncella. Výsledkem tohoto mixu jsou melodické česky zpívané písně. Během tohoto období kapela odehrála několik koncertů po Čechách, na různých scénách i akcích. Vzniklo koncepční album Nová ZeMě.
Tato spolupráce končí v říjnu 2014 a kapela se na základě rozdílných postojů a cílů rozchází.

V březnu 2015 se začíná na projektu podílet skladatel, klavírista, klávesista a zpěvák Lukáš Bradley. Sandonorico se tak posouvá novým a žádoucím směrem.
Vzniká nápaditá tvorba, která navazuje na původní myšlenku a prohlubuje ji. Hudba je stylově tvrdší, pojetím energičtější a dramatičtější. Zároveň melodická ve zpěvu a symfonická v aranžích, texty poetické. Za stejného obsazení nástrojů se žánr sjednocuje: původní album Nová ZeMě tak "dostává kabát" česky zpívaného symfonického metalu.
Na tvorbě a natáčení písní se v současnosti pracuje.

Hudba Sandonorica je vhodná pro malé hudební scény (kluby,divadla, kulturní domy), ale vnese příjemné osvěžení i na velké hudební scény (festivaly) a do médií.

(Název kapely pochází z filmové pohádky Nekonečný příběh, kde Sandonorico v českém překladu symbolizuje věčný stav bytí - hlas ticha, které zpívá).

 

 

 

 
© 2015 Zuzana Janiššová. Všechna práva vyhrazena. Design Quistis. Encoding Milan Petrík.