Koncert nové sestavy Sandonorica

Dokumentace z prvního koncertu Sandonorica v oficiální sestavě: Zuzana Janišš, Lukáš Bradley, Miroslav Uher, Šimon Greško, Petr Pour a Nikola Weishäuplová.Moc...

Sandonorico v Kainu

V pražském rockovém klubu Kain, můžete slyšet kapelu Sandonorico, kde zahrají společně s kapelou Second Chance - stálicí pražské rockové scény. Přes...

Sandonorico opět v Kainu - Pátek 21.9. ve...

Po menší koncertní odmlce, nás můžete slyšet v pražském Rockovém klubu Kain, kde zahrajeme společně s kapelou Second Chance - stálicí pražské rockové...

Singl, promo, video!

Chystáme nový singl, který ven pustíme rovnou s naším prvním videoklipem. Během natáčení jsme také stihli naše první promo fotky v kompletní sestavě....

Aktuality

Zuzana Janiššová & hosté 2016 Praha

Středa 8. června 2016 ve 20:00 

Rock Club Kain, Husitská 1, Praha 3 

Drazí přátelé, zveme vás na tradiční recitál naší zpěvačky Zuzany Janiššové, který se tentokrát ponese v duchu symphonic rock/metalu. 

Zazní jak autorské tak převzaté písně a jako hosti jsou pozváni zpěváci LUKÁŠ FRÝDA, MARKÉTA PANSKÁ, KAMILA ORSÁGOVÁ , klávesista ŠIMON GREŠKO a tanečnice KANAEL. 

Poprvé tak  nás tak v Praze uslyšíte s našimi singlovkami i když zatím ještě vše proběhne formou hudebních podkladů. 

Berte to tedy jako takovou naší malou pražskou předpremiéru :-) 

Také zde s námi vystoupí naše spřízněná kapela MY PROJECT.

Více naleznete na webových stránkách www.zuzanajanissova.cz

Zuzana Janiššová&hosté 2016 8.6.

 

ZUZANA JANIŠŠOVÁ & hosté 2016 - Předpremiéra

Čtvrtek 3. března 2016 v 19:00 
Divadlo Na Kovárně, Poděbrady 

Drazí přátelé, zveme Vás na tradiční recitál naší zpěvačky Zuzany Janiššové, který se tentokrát ponese v duchu symphonic rock/metalu. 

Zazní jak autorské tak převzaté písně a jako hosti jsou pozváni zpěváci LUKÁŠ FRÝDA, MARKÉTA PANSKÁ, KAMILA ORSÁGOVÁ a klávesista ŠIMON GREŠKO.

Poprvé nás tak uslyšíte s našimi singlovkami!  Vzhledem k zvukovým možnostem divadla vše proběhne formou na hudební podklady. Berte to tedy jako takovou naší malou předpremiéru :-)

Také zde s námi vystoupí poprvé naše spřízněná kapela MY PROJECT.

Více naleznete na webových stránkách www.zuzanajanissova.cz

Těšíme na Vás :-)

Plagoš3-page-001

 
 
 

Dotočeno!

Poslušně hlásíme, že už máme za sebou poslední natáčecí fázi - buben a basička hotovo! No a nyní už se jen flákat u mixu a masteringu :-)

IMG_2824

 

PF 2016

Krásný Nový rok přeje SANDONORICO a nezapomeňte rozsvítit svojí šťastnou hvězdu a zazářit "...světlo prostoupí tmou a tvoje touha čeká, život je neznámá rozvodněná řeka..." 

pf 2016 malé S

 

Natáčení dalších singlovek

Tuto neděli náš čeká dotáčení našich zbývajících dvou demo singlovek, které odstartují události další. Zavzpomínejme si tedy na to co bylo a těšme se na to co bude :-) 


https://www.youtube.com/watch?v=nnqNOcdmPec

 
 
© 2015 Zuzana Janiššová. Všechna práva vyhrazena. Design Quistis. Encoding Milan Petrík.