Singl, promo, video!

Chystáme nový singl, který ven pustíme rovnou s naším prvním videoklipem. Během natáčení jsme také stihli naše první promo fotky v kompletní sestavě. Díky Mirku alia...

Sandonorico v Berouně!

Už v pátek 27. 4. se na Vás těšíme v Berouně - RC PRDEL! Spolu s námi vystoupí i Atlas Coelestis a Thanallian. Událost na FB: https://www.facebook.com/events/...

Sandonorico a Awhile v Chebu

Drazí přátelé, zveme vás na další koncert, tentokrát do malebného města Cheb!Kdo má rád kvalitní a svéráznou hudbu a kdo je otevřen o novému neměl by na akci chybět. Vstu...

Spolupráce s Dark Vision

S radostí vám oznamujeme, že druhým partnerem projektu Sandonorico se stal ateliér Dark Vision. Jsme velmi rádi, protože práce této dvojice umělců je zajímavá a...

Aktuality

Orchestrace a oficiální představení dvorního klávesisty!

Přes léto jsme nezaháleli a vytvořili jsme veškerou orchestraci pro naše doposud hotové skladby a nahráli je do samplů. O tom, jak vyčerpávající a kreativní práce to byla, vám povypráví naše FB fotoalbum "Orchestrace léto - 2016". 
Tímto vám také oficiálně představujeme našeho dvorního klávesistu a mistra samplů ŠIMONA GREŠKA!

IMG_6542  1914856_519871834842354_7179091636616624262_n

 

NOVÁ SKLADBA

Tak můžeme s hrdostí oznámit, že nedávno přišla na svět první skladba, vytvořená pouze v autorské spolupráci Lukáš Bradley & Zuzana Janiššová. Je to další důležitý mezník, který jen potvrdil, že některé věci se nemění i když dlouho spaly a že jdeme správnou cestou :-) Co Vám naše prvorozeně povypráví, prozradí obrázek a text refrénu. Už se moc těšíme, až vám ji budeme moci předvést v celé její kráse!

"Poklidnou krajinou nocí pluje,
pluje černá silueta.
Pachem smrti pokojně vlaje,
osamělý koráb bez života.
Poklidnou krajinou za noci pluje,
pluje černý stín.
Kolébá se, píseň hraje,
ten věčného ticha syn!"

Převozník

 

Zuzana Janiššová & hosté 2016 Praha

Středa 8. června 2016 ve 20:00 

Rock Club Kain, Husitská 1, Praha 3 

Drazí přátelé, zveme vás na tradiční recitál naší zpěvačky Zuzany Janiššové, který se tentokrát ponese v duchu symphonic rock/metalu. 

Zazní jak autorské tak převzaté písně a jako hosti jsou pozváni zpěváci LUKÁŠ FRÝDA, MARKÉTA PANSKÁ, KAMILA ORSÁGOVÁ , klávesista ŠIMON GREŠKO a tanečnice KANAEL. 

Poprvé tak  nás tak v Praze uslyšíte s našimi singlovkami i když zatím ještě vše proběhne formou hudebních podkladů. 

Berte to tedy jako takovou naší malou pražskou předpremiéru :-) 

Také zde s námi vystoupí naše spřízněná kapela MY PROJECT.

Více naleznete na webových stránkách www.zuzanajanissova.cz

Zuzana Janiššová&hosté 2016 8.6.

 

ZUZANA JANIŠŠOVÁ & hosté 2016 - Předpremiéra

Čtvrtek 3. března 2016 v 19:00 
Divadlo Na Kovárně, Poděbrady 

Drazí přátelé, zveme Vás na tradiční recitál naší zpěvačky Zuzany Janiššové, který se tentokrát ponese v duchu symphonic rock/metalu. 

Zazní jak autorské tak převzaté písně a jako hosti jsou pozváni zpěváci LUKÁŠ FRÝDA, MARKÉTA PANSKÁ, KAMILA ORSÁGOVÁ a klávesista ŠIMON GREŠKO.

Poprvé nás tak uslyšíte s našimi singlovkami!  Vzhledem k zvukovým možnostem divadla vše proběhne formou na hudební podklady. Berte to tedy jako takovou naší malou předpremiéru :-)

Také zde s námi vystoupí poprvé naše spřízněná kapela MY PROJECT.

Více naleznete na webových stránkách www.zuzanajanissova.cz

Těšíme na Vás :-)

Plagoš3-page-001

 
 
 

Dotočeno!

Poslušně hlásíme, že už máme za sebou poslední natáčecí fázi - buben a basička hotovo! No a nyní už se jen flákat u mixu a masteringu :-)

IMG_2824

 
 
© 2015 Zuzana Janiššová. Všechna práva vyhrazena. Design Quistis. Encoding Milan Petrík.