Sandonorico vydává skladbu Převozník!

První skladba ryze z pera současného Sandonorica je na youtube! Poslouchejte, sdílejte, komentujte. PŘEVOZNÍK na vás už čeká 

Fotografie z koncertu (rockový klub KAIN)

První koncert kapely Sandonorico se opravdu vydařil. Fanoušci byli skvělí a kapele se hrálo fantasticky.  Bedřich Uher Bludra krásně zachytil atmosféru celé...

Nahrávání singlu

Natáčení dalšího singlu projektu Sandonorico je v plném proudu! Děkujeme za profi přístup a příjemnou atmosféru Audiogarden Studio! Fanoušci, v dohledné...

Přání do roku 2018

Děkujeme za přízeň a všem, kdo jste při nás v roce 2017 stáli! Šťastnou a úspěšnou cestu za svými sny v roce 2018 přeje Sandonorico

Aktuality

BANDZONE

Našimi oficiálními fanoušky se můžete stát také na zajetém serveru http://bandzone.cz/sandonorico , kde si můžete v klidu vychutnat naše 4 vymazlené singly a být informováni o všem, co se kolem nás šustne. Vaše přízeň je naše palivo. Děkujeme!

 

Within Temptation Tribute, Rock dry Fest 2016

Zpěvačka kapely Sandonorico Zuzana Janišš - léto 2016, na festivalu Rock Dry Fest s Within Temptation Tribute na zvukové zkoušce. Autor je zcela neznámý a potěšil, děkujeme.
(Video se zobrazí po kliknutí na obrázek)

Within Temptation Tribute CZ, Rock Dry Fest 2016

 

 

NOVÝ SINGL PŘEVOZNÍK

Drazí metaloví nadšenci, přátelé hudby a všichni naši fanoušci!

Zcela směle a bez ostychu, vám konečně chceme představit první singl roku 2017 našeho projektu Sandonorico, který je již ryzí tvorbou z pera Lukáše Bradleyho a Zuzany Janišš.

PŘEVOZNÍK je první skladba, která vznikla po mnohaleté pauze spolupráce našich autorů a dokazuje, že některé věci i když nějaký čas spaly, fungují a zdá se, že čím dál lépe.

Na tento singl jsme patřičně hrdí neb se jedná o naprostou lahůdku našeho žánru, o které chceme říci, že rozhodně není pro typické komerční ucho a je naším favoritem a zároveň důležitým mezníkem historie projektu.

No, posuďte sami, jsme zvědaví, co vy na to :-)
Nahrávku najdete na www.bandzone.cz/sandonorico

Převozník

 

Na nahrávce se podíleli: Zuzana Janišš (zpěv), Lukáš Bradley (klávesy, sbor), Michal Měřinský (growl, sbor), Šimon Greško (klávesy, samply), Jan Pech (violoncello), Honza Císař (kytara), Domino Reissaus (bicí), Matěj Havlíček (basa), Markéta Panská Frýdová (sbor)

- Zvláštní poděkování patří našemu mistru zvuku, mixu a masteringu Janu Zázvůrkovi... Jan Zázvůrek, jsi zvíře!
- Natočeno v Hard Workz studio.

 

Nová sólová nahrávka - Výška

Drazí přátelé a fans.
Hned zkraje nového roku, mám pro vás malý dárek v podobě natočené sólové písně, kterou už zpívám živě několik let.
Text vznikl na skladbu Faraway kapely Apocalyptica a byl jedním z těch, co se rodí sami.

Nahrávce na svět pomohl zvukař David Tomášek a fotografie nafotila Bára Faiglová - Opuštěná místa. Oběma děkuji za milou spolupráci!

Přeji vám krásný poslech a spásné stoupání k výšinám, vaše Zuzana :o)

- Kliknutím na obrázek se spustí klip.

_fai2682_orezklip

 

 

 

 

PŘEVOZNÍK - natáčení

Natáčíme další singl, tentokrát ryze z pera Zuzany Janišš & Lukáš Bradley. Pokud vše půjde jak má, koncem ledna 2017 ho uvedeme na svět a k vašemu poslechu.

Vaše Sandonorico

 
 
© 2015 Zuzana Janiššová. Všechna práva vyhrazena. Design Quistis. Encoding Milan Petrík.